Bunker

Çeşitli depolama türleri arasında bilinen ve bulunan bunker türleri, ağzı kesik olan koni ya da piramit şekline sahip boşaltma ağızlarına denir. Günümüzde pek çok çeşidi bulunan bunker türlerinin birbirinden farklı depolama holleri bulunur. Kömür, kalker, kil gibi depolama holleri bulunacağı gibi kullanılacak alanlara özel şekilde üretilmekte olup, yükseklikleri ve genişlikleri birbirine yakın şekilde üretimleri yapılmaktadır. Bunker ekonomik açıdan çözüm olarak görülen depolama araçlarıdır. Bunker makinelerinin içinde doğrudan katı, sıvı, gaz ya da nükleer olmak üzere çeşitli yakıtların kullanıldığı aynı zamanda depo edildiği yer olarak tanımlanmaktadır. Birçok malzemelerin içeriğine barındıran tesislerde depolama amacıyla bulunan bunker makineleri plastik malzeme tesisleri, kırma eleme tesisleri gibi yerlerde uygun şekilde kullanılır.

 Transferlerini en iyi şekilde yapabilmek için bunker makineleri ile taşıma işlemi gerçekleşir. Hem transfer için kullanılırken hem de köprü görevi görmüş olur. Bu sayede aktarım güvenli ve düzenli bir şekilde sağlanmış olur. Yalçın Makine internet sitemizden bakacağınız ürünlerde birden fazla bunker çeşidini bir arada bulmak, malzemeler aktarılırken bunker çeşitlerimize vereceği hizmetten şüpheye düşmenize gerek bile kalmayacaktır.

 Aktarımın en iyi olarak görülen bunkerler, çeşitleri ile birlikte enine ve boyuna boşaltım sistemlerine sahiptir. Yalçın Makine internet sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde bunkerlerin bu özellikleri sayesinde sizlere kolaylık sağlanabilecek aynı zamanda kaliteli ve güvenli bu hizmetten yararlanabileceksiniz.