Portal Vinçler

Yalçın Makine Portal Vinç sistemleri, yük taşıma ve kaldırma işlemleri için zemine sabitlenerek yürüme rayı üzerinde hareket ederek açık hava sahalarda kullanılan vinç türüdür. Köprü kirişinin ayaklar üzerine bağlanması ve vinç ayağının alt ucundaki tekerlek üzerinde yürümesi tavan vinçlerinden farklıdır. Endüstriyel portal vinçlerinde dünyanın en önde gelen üretim teknolojileri ile yüksek verimli ve FEM kurallarına uygun bir şekilde uygulamaktadır. Portal Vinçler açık sahada demir stok alanları, mermerciler, konteyner stok alanları, açık alan çelik konstrüksiyon imalatçıları, açık alan prefabrik yapı elemanları imalatı, Orman ürünleri stok sahaları, limanlar, gemi inşa edilen ve Tersanelerde daha çok kullanılan vinç türlerindendir.

 

 Yalçın Makine Portal Vinçin özelliklerine gelicek olursak 1.000 kg ile 80.000kg arası standart; 80.000kg ile 250.000kg arası özel olarak üretilmektedir. Portal Vinç mümkün olan en sessiz, darbesiz ve randımanlı hareket sistemleri ile kaliteli ve verimli çalışma sağlamaktadır. Portal vinç yüksek kaldırma kapasiteleri ve ağır kullanım şartları için ideal çözümü içerir. Portal Vinç sistemlerinde tüm yürüyüş sistemleri kontrollü ve standart olarak çift kademelidir. Azami yer kullanımı ve asgari yatırım gereksinimi vardır. Tek kirişli veya çift kirişli köprü yapısında üretilebilir. Çift kirişli vinçlerde servis platformu olanağı varken, tek kirişli vinçlerde de daha hafif konstrüksiyon olanağı sağlanır. Portal Vinç sistemlerinde kaldırılacak yükün büyük bir bölümü kendi kaldırma kapasitesinden az ise daha hızlı bir yardımcı kaldırma ünitesi aynı vinç üzerine eklenmektedir.

 

 Yalçın Makine olarak vermiş olduğumuz hizmeti sürekli bir şekilde müşteri memnuniyeti ve satış devamlılığı ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuz ile beraber bu konuda siz değerli müşterilerimize gereken tüm konularda istenilen tüm bilgilere ulaşmak için internet sayfamızı inceleyebilir, dilediğiniz zaman iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

İletişim