Moneray Vinçler

Yalçın Makine Pergel Vinçleri kullanımlarında çok özellikleri vardır. Bunlar zincirli vinçler, halatlı vinçler, halat dengeleyiciler veya vakumlu kaldırma cihazları gibi birçok kaldırma cihazı ile birleştirilebilir. Pergel vinç, kapalı olan alanda; yükleme ve taşıma gibi işlemlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş vinç türlerindendir. Pergel Vinç montaj edildiği kolon etrafında 180, 270 ve 360 derece hareket etme imkanına sahiptir. 500 kg’dan 5 tona kadar üretim gerçekleştirilmektedir. Pergel vinçler, yer aldıkları istasyonlarda, malzeme taşıma/yerleştirme işlemlerini yüksek verim ile gerçekleştirirken, aynı yerdeki daha büyük vinçlerin işlerini azaltır ve işletmenizin üretim verimini gözle görülür derecede arttırmaktadır.

Yalçın Makine Pergel Vinçleri kullanım rahatlığı ile beraber yük taşıma ya da yükleme aşamaları için daha birçok özelliği sahip olması ile birlikte kullanıcısına çok fazla zaman tasarrufu ve kolaylık sağlamaktadır. Dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilen ürünlerin standartlarda belirtilen kurallara uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.

 

Yalçın Makine olarak vermiş olduğumuz hizmeti sürekli bir şekilde müşteri memnuniyeti ve satış devamlılığı ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuz ile beraber bu konuda siz değerli müşterilerimize gereken tüm konularda istenilen tüm bilgilere ulaşmak için internet sayfamızı inceleyebilir, dilediğiniz zaman iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

İletişim