Gezer Köprülü Vinçler

  Standart çift kiriş gezer köprülü vinçlerimizin yük kapasitesi 1-80 ton aralığındadır. Gezer köprülü vinçler aks aralığı büyük alanlarda tercih edilir. Demir-çelik, otomotiv, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde depolama, taşıma, yükleme gibi görevleri üstlenir. Tek kiriş ve çift kiriş olarak ikiye ayrılır. 

Tek Kirişli Gezer Köprülü Vinç

  Yalçın Makine tek kirişli gezer köprülü vinç alçak tavan ve aks açıklığı kısa olan yerlerde kullanılması mümkündür. Yük taşıma, yükleme ve bir araya getirme işlemleri için güvenilir ve ekonomik çözümler üretmektedir. Yapı üzerine etki eden yükünün hafif olmasının yanında montajı da bir o kadar rahattır. En önemli özelliklerden bir tanesi özel olarak üretilen vinç motoru ve redüktör grupları vincin hareket esnasında rahat kalkış ve duruşlar yapabilmesine imkân sağlamaktadır. Darbe problemi yaşatmadan uzun ömürlü olarak kullanılması sağlanmıştır.

Tek Kirişli Gezer Köprülü Vinç Özellikleri

  Yalçın Makine tek kirişli gezer köprülü vinç, alçak tavan mesafelerine ve kısa eksen açıklıklı tesisler için uygundur. Taşıma ve istifleme için hafif, ekonomik ve güvenilir çözümler sunar. Bununla birlikte Yatırım masrafları daha düşüktür ve alttan askılı monoray tiplerde çatı makasına bağlanan vinç yolları sayesinde, çok daha fazla kaldırma yükseklikleri elde edilebilir. Vinç uygulamaları için özel olarak üretilen motor ve redüktör gurupları ile, yumuşak kalkış ve duruşlar, darbesiz çalışma ve uzun ömür sağlamaktadır.

 Yalçın Makine ürünleri ile minimum kanca hareketi, minimum kanca ölçüleri, minimum yaklaşma mesafeleri, minimum yük salınımı, minimum aşınma ve yıpranma, düşük bakım maiyetleri, kısa süreli teslimat zamanları ve düşük yatırım maliyetlerini garanti etmektedir.

Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç

  Çift gezer köprülü vinç sistemleri tavan vinçleri kategorisinde dünyanın en fazla kullanılan vinçleri arasında yerini almaktadır. Kullanım amacına göre özellikle ağır yüklerin güvenilir ve emniyetli bir şekilde taşınması için uygun bir vinç türüdür. Kirişler üzerine sabit durabilmesi sayesinde kaldırma yüksekliği maksimum olarak ayarlanabilir bir biçimde sağlanabilir. Vinç bakım ve onarım işlemleri standartlara uygun bir şekilde bakım platformu ile sağlanabilmektedir. İmalat sırasında dünya kaldırma kuralları göz önüne alınarak hareket edilerek kumlama ve boyama gibi işlemler titiz bir şekilde uygulanmaktadır. Uzun ömürlü bir şekilde kullanılacağı için tüm şartlar göz önünde bulundurularak özel boya ile güvence altına alınmaktadır.

Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinç ÖzellikleriKaldırma gurubunun kirişler üzerinde olması sayesinde maksimum kaldırma yüksekliği kolaylıkla sağlanabilir.

  • Vinç köprülerinin imalatında dünya standartlarına göre kumlama ve boya uygulanmaktadır. Vincin çalışma şartları göz önüne alınarak özel boya uygulamaları yapılabilmektedir.
  • Vinç Köprüsü üzerinde bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak olan bakım platformu standart olarak ürünlerimize tesis edilmiştir.
  • Özellikle ağır tonajlı yüklerin emniyetli bir şekilde kaldırılması ve taşınması için uygundur.
  • Vinçler kiriş boyunca hareket edebilen push butonlarla kontrol edilebildiği gibi, uzaktan kumanda ile veya kabinden kontrol etmek mümkündür. Vinç kumanda kabini vinç kirişleri altında sabit olabileceği gibi kiriş altında, kiriş boyunca kaldırma gurubundan bağımsız olarak hareket ettirilebilir.
  • Vinç uygulamaları için özel olarak üretilen motor ve redüktör gurupları ile, yumuşak kalkış ve duruşlar, darbesiz çalışma ve uzun ömür sağlanmıştır.
  • Yalçın Makine ürünleri ile minimum kanca hareketi, minimum kanca ölçüleri, minimum yaklaşma mesafeleri, minimum yük salınmı, minimum aşınma ve yıpranma, düşük bakım maiyetleri, kısa süreli teslimat zamanları ve düşük yatırım maliyetlerini garanti etmektedir.

Yalçın Makine olarak vermiş olduğumuz hizmeti sürekli bir şekilde müşteri memnuniyeti ve satış devamlılığı ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuz ile beraber bu konuda siz değerli müşterilerimize gereken tüm konularda istenilen tüm bilgilere ulaşmak için internet sayfamızı inceleyebilir, dilediğiniz zaman iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

İletişim